Събитие за мултипликатори на DDS-MAP в Хърватия

Това мултиплициращо събитие, което се провежда днес (14 май 2025 г.) в Университета в Осиек, Факултет по дентална медицина и здравеопазване Осиек (Църква 21, 31000 Осиек), е отворено както за присъствено, така и за онлайн участие.

Това събитие представя ключовите резултати и текущите дейности по проекта DDS-MAP (Динамични цифрови умения за медицински и сродни професии), финансиран от програмата EU4Health. Събитието събира партньори по проекта и заинтересовани страни, за да споделят опит относно подобряването на цифровите компетенции сред здравните специалисти, повишаването на устойчивостта на системата и насърчаването на иновациите в обучението и образованието.

Събитието е предназначено за широка аудитория, включително:

  • Здравни специалисти в областта на медицината, денталната медицина и сродните им здравни области
  • Преподаватели и академичен персонал, занимаващи се със здравни науки и дигитално обучение
  • Политици и заинтересовани страни в общественото здравеопазване и образование
  • Администратори на здравни системи и ИТ специалисти, работещи в здравеопазването
  • Студенти в здравни дисциплини, интересуващи се от умения и тенденции в дигиталното здравеопазване

Той предоставя платформа за работа в мрежа, дискусии и сътрудничество относно бъдещето на дигиталното образование и развитието на работната сила в европейското здравеопазване.

Намерете повече информация в програмата на събитието: Програма на събитието за мултипликатори

Превъртете до върха